Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja to sobie tak pomyslalam, ze nawet jezeli to bylo nieporozumienie, to i tak ktos wylozyl ta kase czego sie nie robi dla ksiezy?! no dobra w sumie nie moja sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafianie skonczcie juz z tymi plotami!!Pieszcie swoje brudy we własnym domu i gronie .Jestem pewny, że w każdym domu jest coś nie tak !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha droga Elu grozisz mi? żal, akurat nie roznosze plot, bo właśnie chodzę do tej klasy w której to miało miejsce, i widziałam i słyszałam co mówił ks.Jerzy więc swoje cenne rady zachowaj dla sb jeśli nie znasz sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
ja to sobie tak pomyslalam, ze nawet jezeli to bylo nieporozumienie, to i tak ktos wylozyl ta kase czego sie nie robi dla ksiezy?! no dobra w sumie nie moja sprawa
jak poczciwy człowiek z księdza to czemu nie dowartościować? ,ale rozbestwić nie można bo zgłupieje wtedy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zniewolony napisał:
jak poczciwy człowiek z księdza to czemu nie dowartościować? ,ale rozbestwić nie można bo zgłupieje wtedy...
to pokaz mi takiego nierozbestwionego? za mury klasztorne nie wchodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
to pokaz mi takiego nierozbestwionego? za mury klasztorne nie wchodze
i masz rację czego miałabyś szukać w klasztorze? mnie habity też nie interesują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze ale skad mi sie ten klasztor w glowie pojawil?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż- może głodny o chlebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty... no gdziez... ja??? a moze to przemowil jakis wewnetrzny lek o rany gdzie moje piwo?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bądź taki bojaźliwy tam krzywdy nikt Ci raczej nie zrobi,ale może lepiej pij to piwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zniewolony napisał:
nie bądź taki bojaźliwy tam krzywdy nikt Ci raczej nie zrobi,ale może lepiej pij to piwo
jak juz to bojazliwa, podobno to taka damska cecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VAREA napisał:
jak juz to bojazliwa, podobno to taka damska cecha
sorry to ja jestem jakiś rozkojarzony,pewnie przez te habity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nic sie nie stalo taaaaaaaaaaa to te habity na pewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz uciekam nie do habitów ,a pitów bo czas nagli. w wolnej chwili zajrzę-miło było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie rowniez zatem, do zobaczyska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahaaha ja już dawno sie śmiałem z garbowskich i okolicznych naiwniaków,a niektórzy podchodzili i wywalali zęby do tego je....go oszusta który patrzył ile kto dał i się upominał o pieniadze aby jak najwięcej ukraść.ja na szczescie i moja rodzina nie dalismy ani grosza, a tamci którzy płacili i teraz pluja sobie w brode niech sie oduczą tego naiwniactwa. aaa i jeszcze jedno : mam nadzieje ze i ten koscielny wyleci, bo jeszcze za czasów Pani Zosi kościół się świecial z czystości, a jak ten brudas nastał to kurzu pełno i syf dookoła,brudas pier....ny. Przesłanie do Podstawki złodzieja: nie pokazuj sie na oczy. ps.zobaczycie ze będa nas wszystkich scigac za jego machlojki,bo podobno ma wiele dlugow na parafie,heh a pyt kto to zapłaci??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego Najlepszego z okazji imienin dla Ks Jerzego.Szkoda tylko że przy takiej okazji i takich pięknych,ważnych świąt dla katolików wychodzi przykra prawda na jaw-jak donoszenie i spisek.Oj nie ładnie.!Wielkie ukłony w stronę Ks Bp że chciało mu się słuchać takich rzeczy. Ps. Księże Jurku trzeba uważać na przyszłość z kim się trzyma i komu się zwierza.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska mentralność, duzo gadać nic nie robić , macie problem Moi drodzy Forumowicze?. To nie czasy męczeństwa kapłanów gdzie chodzili w trzewikach czy sandałach i głodowali, byli bici i poniżani, mordowani przez pogan, załujecie im dobrobytu. A zastanowiliscie się czy wasze plugawe bezpodstawne obelgi sprawią komuś przykrości. W obliczu smierci wszyscy równi, a zazdrosc w oczy kole drodzy wierni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garbów napisał:
Hahahaaha ja już dawno sie śmiałem z garbowskich i okolicznych naiwniaków,a niektórzy podchodzili i wywalali zęby do tego je....go oszusta który patrzył ile kto dał i się upominał o pieniadze aby jak najwięcej ukraść.ja na szczescie i moja rodzina nie dalismy ani grosza, a tamci którzy płacili i teraz pluja sobie w brode niech sie oduczą tego naiwniactwa. aaa i jeszcze jedno : mam nadzieje ze i ten koscielny wyleci, bo jeszcze za czasów Pani Zosi kościół się świecial z czystości, a jak ten brudas nastał to kurzu pełno i syf dookoła,brudas pier....ny.Przesłanie do Podstawki złodzieja: nie pokazuj sie na oczy.ps.zobaczycie ze będa nas wszystkich scigac za jego machlojki,bo podobno ma wiele dlugow na parafie,heh a pyt kto to zapłaci??
Wyrażaj sie kajdaniarzu, nie gadasz o swoim zapijaczonym ojczymie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie pojęcia sami co mówicie.I nie broncie tak Ks Jerzego,bo on taki wspaniały to nie jest.Zapytajcie się co wyprawiał w Krasymstawie i dlaczego z tamtąd odszedł.[/quote] Mam kolegę w tych okolicach, który poinformował mnie iż zabrali mu najlepszego księdza (czytaj ks. Jerzy) a dali mu jakiegoś nieelastycznego.
hmmm rozumiem że ci co popieraja ks.Jerzego co jacyś Edzie Pedzie? xdd [/quote] Myślenie na początku zdania zajęło Ci bardzo długą chwile? Tutaj nikt nikogo nie musi popierać, w czym że zawinił wam ks Jerzy? Że odprawia najlepsze msze? Szkoda że wielu z was tego nie widzi, w sumie jakbym słuchał pier***enia plotkar zamiast samemu wejść do kościoła też bym tak pisał. [quote]A ks.Jerzy tez nie jest śmieszny, raz wpadł do klasy i chciał sie lac z jednym chłopakiem no to sorry
Takim gamoniom jak teraz widzę z 3 gimnazjum sam bym najchętniej przywalił i nalał wody w te puste głowy. [quote]Szkoda tylko że przy takiej okazji i takich pięknych,ważnych świąt dla katolików wychodzi przykra prawda na jaw-jak donoszenie i spisek. Ps. Księże Jurku trzeba uważać na przyszłość z kim się trzyma i komu się zwierza. Pozdrawiam
Widocznie nie jesteś godzien/na słuchać tego co ktoś mówi. Chociaż... nie upatruje w tej wypowiedzi prawdy, lepiej kogoś zmieszać z błotem niż dać mu szanse prawda? Ile prostsze jest zrównać kogoś z gównem prawda? Z punktu widzenia katolika, większość tutaj obecnych jest jak banda Judaszy, którzy są gotów wyjawić & sprzedać wszystko zdobyte informacje. Co z tego, że 90% z tego jest nie prawdą, po co dociekać prawdy, skoro łatwiej mówić to co się słyszy. Ludzie są święta a wy dalej nie potraficie zrozumieć, że tak naprawdę temat już się zakończył. Ale dużo dzieci szuka kolejnego powodu do zaczepki, do oskarżeń, zamiast zająć się własnym życiem, zobaczcie najpierw co macie w domach, zanim napiszecie o kimś innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...